شرایط و قوانین کیوسکتعاریف؛

1. منظور از آگهی دهنده در کیوسک شخصی است که به هر شکلی در سایت یا اپلیکیشن درخواست خرید یا فروش ارزهای دیجیتال ارائه میدهد و با ارائه مشخصات ارتباطی، معامله بیرون از سایت یا اپلیکیشن انجام میگیرد. کوینر در قبال معاملات بیرون از سایت یا اپلیکیشن هیچگونه مسئولیتی ندارد و تمامی عواقب آن بر عهده فرد آگهی دهنده و مخاطب آن در ارتباطات بیرون از سایت است.

 

2. کاربران کوینر می توانند بدون ثبت نام در وب سایت/ اپلیکیشن، در بخش کیوسک، به ارائه آگاهی با کلیه مشخصات و اطلاعات تماس اقدام نمایند.

 

3. رعایت موارد ذیل جهت ارائه آگهی در بخش کیوسک کوینر الزامی است:

 • عدم مغایرت با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران، موازین اسلامی، عرف جامعه در متن آگهی
 • عدم هرگونه توهین به ادیان رسمی کشور، آداب، رسوم، قومیت‌ها، لهجه‌ها و گویش‌های مختلف
 • تحریک، تشویق، ترغیب، تبلیغ، تهدید یا دعوت به فساد و فحشاء و ارتکاب جرایم بر علیه و به نفع کلیه گروه ها، نهادها و سازمان های دولتی و خصوصی
 • دارا بودن شرایط سنی 18 سال تمام
 • عدم نقض حریم شخصی افراد
 • عدم درج قیمت در عنوان آگهی
 • عدم ارائه هر نوع آگهی با هدف خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی
 • عدم معرفی و تبلیغ هر نوع فعالیت غیر مرتبط با موضوع کوینر
 • عدم معرفی و تبلیغ سایت‌ یا اپلیکشن مشابه با عملکرد کوینر که به هر شکلی قصد رقابت با کیوسک کوینر را دارند
 • عدم درج مکرر آگهی‌‌های یکسان حتی با عناوین متفاوت در یک روز
 • عدم ارسال مجدد یک آگهی‌‌ که از زمان حذف آن توسط کاربر، بیش از ۲۴ ساعت سپری نشده باشد.
 • عدم وجود جملات نادرست از نظر املائی یا نگارشی
 • هرگونه سوءاستفاده از شماره تلفن همراه یا نشانی پست الکترونیکی دیگران پیگرد قانونی دارد و آگهی دهنده مسئول آن تلقی شده و کیوسک در این مورد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

 

شرایط و الزامات؛

1. به منظور تسهیل و تسریع فرآیند انتشار آگهی‌ها، کیوسک ممکن است در مواردی بر اساس قوانین، متن یا عنوان آگهی شما را به طور جزئی تغییر دهد.

 

2. کیوسک مجاز است هرگونه پیام و یا آگهی که به این بخش ارسال می‌کنید یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمان و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

 

3. در هنگام ارائه توضیحات آگهی، از نفی و یا تبلیغ ارزهای دیجیتال بپرهیزید.

 

4. در صورتی که گزارش تخلف کاربران نسبت به آگهی بیشتر از 5 مورد باشد، کیوسک به صلاحدید خود ممکن است اقدام به حذف آگهی نماید. در موارد فوق کیوسک هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال بازپرداخت هزینه‌های پرداختی بابت آگهی حذف شده به کاربر ندارد.

 

5. هرگونه استفاده از کیوسک کوینر به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این وبسایت/اپلیکیشن است. کیوسک کوینر هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد.

 

6. تلاش کیوسک کوینر، نشر آگهی‌ها با اطلاعات صحیح و درست است اما نمی‌تواند صحت آگهی‌ها را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.

 

7. مسئولیت استفاده از آگهی‌های این سایت / اپلیکیشن بر عهده شماست و کیوسک کوینر هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما از این سایت / اپلیکیشن ندارد.

 

8. کیوسک کوینر هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با آگهی‌دهندگان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. کاربرانِ کیوسک کوینر در هر لحظه قادر به ویرایش آگهی خود هستند، بنابراین کیوسک کوینر، هیچ‌گونه مسئولیتی را در قبال هر نوع آگهی درج شده در سایت/ اپلیکیشن نمی‌پذیرد و صرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

 

9. مسئولیت استفاده از هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، مشخصات تماس و موارد مشابه که به کیوسک کوینر ارسال می‌شود یا در آن قرار می‌گیرد، شامل بازتولید، افشاء، مخابره، نشر و پخش آن بر عهده فرستنده اطلاعات است.

 

10. مسئولیت هر لینک، مطلب و ادعایی مربوط به کیوسک کوینر که به واسطه‌ اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، با خود این افراد است و کیوسک کوینر مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

 

11. آگهی‌های کیوسک کوینر با هزینه‌ گردانندگان سایت جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آگهی‌ها در هر زمان به ارسال‌کننده آگهی داده شده است. استفاده کننده از کیوسک کوینر حق کپی‌برداری از اطلاعات آگهی‌دهنده و نوشتار آگهی‌های ارسال شده به کیوسک کوینر را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

 

12. درج آگهی در تمامی دسته‌بندی‌های کیوسک کوینر مشمول پرداخت هزینه ثابت و مصوب 2000 تومان است که از تاریخ آغاز به کار سایت تا اطلاع ثانوی رایگان می باشد.

 

13. در حال حاضر با پرداخت مبلغ 3000 تومان قادر خواهید بود تا آگهی خود را به مدت 1 روز در بخش «فوری» قرار دهید. همچنین در این مدت، آگهی شما با افزوده شدن دکمه فوری در کنار آن، ظاهری متمایز از دیگر آگهی‌ها پیدا خواهد کرد.

 

14. شما با استفاده از « نردبان» می‌توانید آگهی خود را که مدت زمانی از انتشارش گذشته، مجدداً به ابتدای فهرست آگهی‌ها در دسته‌بندی و شهر خاص خود باز گردانید. این آگهی تا زمان دریافت آگهی‌های تازه‌تر در ابتدای فهرست باقی می‌ماند. هزینه‌ هر بار استفاده ازنردبان 1000 تومان است.

 

15. با استفاده از این ویژگی تمدید آگهی شما پیش از اینکه منقضی شود، تمدید می‌گردد و برای یک روز دیگر روی کیوسک باقی مانده و قابل ویرایش خواهد بود. هزینه استفاده از قابلیت «تمدید» 1000 تومان است.

 

16. تنها کافی‌ست روی « ثبت آگهی کیوسک» ، اطلاعات آگهی را کامل کنید. پس از خواندن «شرایط استفاده»، بخش مربوط به پذیرش شرایط را تیک بزنید و آگهی را ارسال کنید.

 

17. کیوسک کوینر همانند نیازمندی‌های روزنامه‌ای، از هویت آگهی‌دهندگان ناآگاه است. پیشنهاد ما به شما این است که اکیداً پیش از دریافت ارز دیجیتال مبلغ را به حساب شخص واریز نکنید و حتماً تنها از شهر خود و ساکنان آن به صورت حضوری خرید کنید. بهترین و امن‌ترین پیشنهاد ما برای انجام معامله، اقدام به معامله از طریق ثبت نام در کوینر و ترید از درگاه ایمن کوینر است.

 

18. به هیچ عنوان تا کسب اطمینان کامل از صحت معامله و کاربر طرف مقابل، ارز دیجیتال و یا پول خود را منتقل ننمایید.

 

19. کیوسک خاطر نشان میکند؛ در خرید و فروش ارز دیجیتال از طریق آگهی های بدون سپرده گذاری امکان هرگونه کلاهبرداری وجود دارد و لازم است در خرید و فروش خود دقت نمایید.از اینرو کیوسک هیچگونه مسئولیتی در قبال کلاهبرداری های احتمالی نخواهد داشت.

 

20. پس از انتشار آگهی، برای شما یک پیام ارسال می‌شود. این پیام موید پرداخت هزینه آگهی، تایید آگهی و انتشار آن بر روی کیوسک است.

 

21. هر IP در طول 24 ساعت فقط می تواند یک آگهی برای هر ارز دیجیتال ارائه کند و در صورت تغییر قیمت های جهانی آن را ویرایش کند.

 

22. ارائه آگهی تکراری برای یک ارز دیجیتال مغایر با قوانین کیوسک کوینر بوده و حذف خواهد شد.

 

23. چنانچه کاربران با ارائه قیمت های نامناسب و یا تو ضیحات نادرست به نوعی سعی در بهم ریختگی و آشفتگی بازار را داشته باشند آگهی آنها حذف خواهد شد.

 

24. هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات کوینر، به صورت مستقیمیا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیرت سایت، پیگرد قانونی دارد.

 

25. استفاده از هرگونه ابزار جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات کوینر پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

26. پیش از اینکه از خدمات و ابزار کوینر استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‏نامه کاربری و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام کنید. با قبول این توافق‏نامه کاربری، شما پذیرفته ‏اید هر زمان که از خدمات کیوسک کوینر استفاده می کنید، مفاد این توافق‏نامه کاربری و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق یافته و لازم ‏الاجر است.

 

27. قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تأثیر این توافق‌نامه حاکم خواهند بود.

 

28. این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خود را مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.